Proje Döngüsü Yönetimi Semineri Yapıldı


Ataşehir Kaymakamlığı, ilçemizdeki proje sayısını artırmak, proje başvurularında başarılı sonuçlar alabilmek ve 'Proje Döngüsü Yönetimi' eğitimi almış personel sayısını artırmak için Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile 'Proje Döngüsü Yönetimi' semineri düzenledi.

Ataşehir Kaymakamlığı Proje Koordinatörü Meltem ÖĞTEN tarafından 3 Aralık 2012- 7 Aralık 2012 tarihleri arasında, toplam 15 saat verilen seminere katılım oldukça fazlaydı. Seminere İlçeYazı İşleri Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, Ataşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Kaymakamlık Personeli ve Belediye personeli katıldı.

Seminere katılan kursiyerlere sertifikaları 10.12.2012 Pazartesi günü Ataşehir Kaymakamımız Sn. Turgut ÇELENKOĞLU tarafından verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Halil ASILSOY da törene katılanlar arasındaydı.

Törende bir konuşma yapan Kaymakamımız Sn. Turgut ÇELENKOĞLU, semineri düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür ederek, bu proje eğitimini alan kişilerin sayısının artmasıyla proje sayısında da artış olacağını belirtti.