Tarım Bakanlığı'ndan 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından 'Tarım ve İnsan' konulu 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenlenecek.

Konu tarım

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmek amacıyla yapılacak olan yarışmada, her türlü tarımsal faaliyetler ile hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köy ve köylü ile ilgili görseller değerlendirilcek.

22 Temmuz son gün!

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından 2011 yılında üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Ulusal Fotoğraf Yarışması'na başvurular 15 Mart 2011'de başlamış olup, 22 Temmuz 2011'de sona erecek.

15 bin TL dağıtılacak

Genel katılım, çiftçi ve üreticiler, ilk ve orta öğretim öğrencileri, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı mensupları olmak üzere değişik kategorilerde değerlendirilecek yarışmada, eseri ödüle layık görülen 6 yarışmacıya toplamda 15 bin TL, Denizbank Hediye Çeki ve değişik ödüller verilecek ve dereceye giren eserler sergilenecek. Yarışma ile ilgili broşüre ve başvuru formunawww.tarimyayin.gov.tradresinden ulaşılabilir.